Dovolená Rejvíz - pohodová dovolená na Rejvíze v Jeseníkách

Akce

Lesní slavnost Lapků z Drakova

Lesní slavnost Lapků z Drakova

22. - 23.7.2017

  http://www.lapkovezdrakova.cz/

Více info


Rejvíz, pohodová dovolená v Jeseníkách

Rejvíz je mezi horskými obcemi nejkrásnější perlou jesenických hor, jedná se o typicky horskou osadu se zachovalou původní architekturou tvořenou dřevěnými roubenkami. Leží uprostřed sametově zelených luk, na náhorní rovině plné lesů, v nichž je mnoho jelení a srnčí zvěře, borůvek, brusinek, hub a nádherně vonící čisté ovzduší. Přímo na Rejvízu je přírodní rezervace s naučnými stezkami procházejícími rašeliništi s mechovými jezírky. Je to nejvýše položená osada ve Slezsku – cca 780 m n.m., patří k nejvyhledávanějším místům v severní části CHKO Jeseníky.

Svou polohou splňuje podmínky pro náročnou i méně náročnou turistiku, je ideálním výchozím místem. Terény jsou různorodé, od rovinatých až po náročné dle výběru. Tiché a klidné prostředí dává vynikající podmínky pro rodinnou rekreaci, školy v přírodě, ozdravné pobyty, sportovní soustředění, výlety a navíc dle vyjádření odborníků je prostředí přímo ideální pro děti i dospělé, kteří trpí nemocemi cest dýchacích.

Kdo jsme

Společnost Rejvíz, s.r.o., která se zabývá poskytováním ubytovacích a stravovacích služeb uprostřed perly jesenických hor – na Rejvíze. Otevíráme Vám dveře do světa úchvatné a malebné přírody. Poskytneme Vám nové a nezapomenutelné zážitky v tomto okouzlujícím prostředí. Buďte si jisti, že v našem penzionu (Penzion Orlík) najdete místo, kde se budete cítit jako v pohádce! Ale tou největší pýchou je náš nově zrekonstruovaný Hotel Franz! Hotel Franz má jedinečnou dobovou atmosféru první republiky, do níž je snadné se zamilovat. Zde je možné si pochutnat na vynikajícím jídle, především zvěřinových specialitách. To ale není vše! Hotel Franz byl v roce 2014 doplněn Franzovými lázněmi, kde naleznete klidnou atmosféru a pohodu, wellness centrum a také možnost masáží a zábalů. Nezapomínáme však ani na sportovní vyžití, proto jsme pro Vás zařídili půjčovnu kol, koloběžek a běžek, které jsou tak příhodné právě pro Rejvíz.

K ubytování Vám nabízíme tyto objekty


Ubytování

Rejvíz je nejvýše položená osada ve Slezsku.

Služby

Jako doplňkové služby nabízíme masáže, vířivku, půjčení kol.

Parkování

U všech budov je prostor pro parkování vozidel.

Wi-Fi

Ve všech objektech je dostupná wifi síť s internetem.