Wellness

Součástí ubytování Franz je také wellness zóna, která potěší všechny příznivce relaxace, odpočinku a také romantiky. Wellness zahrnuje finskou, parní saunu, whirlpool a relaxační zónu. Dále nabízíme Kneippův chodník pro vodoléčbu, relaxační koupele.

V rámci wellness procedur nabízíme také relaxační a ozdravné koupele, které blahodárně působí na celý organismus. Stačí si vybrat dle Vašeho přání nebo potřeb:

Rašelinová - Koupel s jemně namletou rašelinou prokrvuje, detoxikuje i regeneruje. Ideální je po náročném sportovním výkonu, neboť také odbourává kyselinu mléčnou.

Bylinná - Tuto voňavou a zároveň léčivou koupel rádi přizpůsobíme dle Vašeho přání. Na výběr máme škálu variant koupelí.

Živá magnesiová sůl - Pokud jste strávili den na kole, lyžích či běžkách, pak Vám prospěje právě tato koupel. Magnesiová sůl přináší výraznou úlevu, je antistresová a silně detoxikační.

Sůl z Mrtvého moře - Toužíte-li po maximální relaxaci i regeneraci, zamilujete si právě tuto variantu koupele. Je totiž uvolňující, detoxikační a blahodárně působí na pokožku.

Délka koupele 20 minut + 10 minut relaxace 

 

Ceník služeb wellness

Sauna / 1.hod / osoba 300 Kč
Sauna / 1.hod / 3 více osob osoba 200 Kč
Whirpool / 1.hod / osoba 350 Kč
Whirpool private  / 1.hod 2000 Kč
Wellness ( sauna + whirlpool ) / 1.hod 500 Kč
Wellness private 2-8 osob / 1.hod 2500 Kč
Koupel pro 1 osobu 500 Kč
Koupel pro 2 osoby 800 Kč

Minimální počet pro wellness 2 osoby.

!!! Služby objednávat minimálně 1 den. předem !!!

Děti od 3 let do 12 let  pouze v doprovodu dospělé osoby.

Dle § 19 odst. 3 Vyhlášky 238/2011 Sb. Dětem do 3 let je vstup do whirpool zakázán.

Včasný příchod: Na rezervované procedury přicházejte vždy 5 minut před začátkem procedury. Pokud se opozdíte, Vaše procedura bude zkrácena - všechny procedury končí striktně dle rezervovaného času.

Zrušení rezervace: Zrušení rezervace procedur je možné nejpozději 5 hodiny před začátkem procedury. V opačném případě Vám bude zaúčtován storno poplatek ve výši 100 % ceny rezervované procedury.